تاثیر شیشه بالکن بر افزایش ایمنی بالکن | پرشین بالکن

شرکت مهندسی پرشین بالکن

شرکت مهندسی پرشین بالکن تخصصی ترین شرکت تولید و نصب شیشه های بالکن با هزاران پروژه در سرتاسر کشور.

تماس با ما

شما اینجایید

  • 43

  • 1401/03/08

  • 0

تاثیر شیشه بالکن بر افزایش ایمنی بالکن

تاثیر شیشه بالکن بر افزایش ایمنی بالکن

دسته های مربوط:

تاثیر شیشه بالکن بر افزایش ایمنی بالکن

یکی از برترین کاربرد هایی که می توان از شیشه در ساختمان استفاده نمود، تولید یک بالکن شیشه ای در محوطه تراس منزل می باشد. به آسانی می توانید از فضای یکنواخت و نا مرتب بالکن که در اکثر خانه ها نیز بدون استفاده مانده است، یک فضای جذاب و خیره کننده بسازید. فقط باید کمی حوصله و ذوق و قریحه برای زیبا کردن آن به خرج بدهید. ما برای شما ایده های بسیار قشنگی برای پوشش فضای بالکن ارائه می دهیم. یکی از گزینه های عالی برای این کار این میباشد که از برای پوشش تراس منزل خود استفاده نمایید. ممکن است با شنیدن این ایده این فکر به مغز شما خطور کند که شیشه ماده ای شکننده است و اصلا برای استفاده در تراس مناسب نیست و شاید خطر آفرین باشد. ولی این فکر شما به کلی اشتباه است. زیرا با پیشرفت هایی که در صنعت ساخت شیشه صورت گرفته است، اکنون شیشه هایی وجود دارند که از نظر مقاومت استحکام بسیار بالایی دارند و به سرعت به جایگزینی مناسب برای بقیه مواد و مصالح تبدیل شده اند.


در ساختمان سازی امروزی شیشه های لمینت (شیشه های چند لایه) و شیشه های سکوریت بسیار مورد توجه و مورد استفاده قرار میگیرند به دلیل اینکه مقاومت و ماندگاری بسیار بالایی دارند. این شیشه ها برخلاف شیشه های معمولی، نشکن هستند و در برابر ضربات مختلف مقاومت بسیار بالایی از خود نشان میدهند. زمانی که از آن ها برای تراس منزل یک شیشه بالکن بسازید، در تمام فصول به راحتی می توانید از بالکن منزل خود استفاده کنید و مطمئن باشید فضایی ایمن را برای خود و به خصوص فرزندانتان ساخته اید. شیشه بالکن ها میتوانند مزایای بسیار زیادی برای بالکن خانه داشته باشند یکی از دوست داشتنی ترین این مزیت ها این است که با استفاده از شیشه بالکن می توانید در طول روز از میزان حداکثری نور خورشید استفاده نمایید.

و اما در ادامه میپردازیم به اصلی ترین دلیل نوشتن این مقاله.

چطوری شیشه بالکن میتواند به امنیت بالکن ساختمان کمک کند؟

همانطور که در این مقاله اشاره شد شیشه بالکن میتواند مزایای جالبی برای ساختمان شما داشته باشد. همچنین با خواندن مقاله مزایای شیشه بالکن که توسط تیم تخصصی پرشین بالکن نوشته شده است شما میتوانید متوجه مزایای بسیار زیاد شیشه بالکن شوید.که یکی از این مزیت ها افزایش ایمنی بالکن خانه میباشد.

که در ادامه به چند خطر احتمالی که شیشه بالکن میتواند از آن جلوگیری کند میپردازیم.


1)پیش گیری از سقوط کودکان و افراد مسن

با نصب یک شیشه بالکن برای بالکن خانه،شما میتوانید یک محیط امن برای کودکان و افراد مسن فراهم سازید تا با خیال راحت بتوانند در بالکن منزل شما وقت بگذرانند.


2)پیش گیری از سقوط حیوانات خانگی

در اکثر مواقع ما شاهد این هستیم که افراد از بالکن خود به عنوان مکانی برای نگه داری حیوانات خانگی خود استفاده میکنند،با نصب شیشه بالکن شما میتوانید محیطی امن و به دور از سرما و گرما برای حیوان خانگی خود بسازید و با خیال راحت از آن در بالکن خانه خود نگه داری کنید.


3)شفاف ماندن شیشه حتی با گذشت زمان

استفاده از شیشه های بسیار با کیفیت توسط شرکت پرشین بالکن در ساخت تراس شیشه ای،باعث میشود شیشه های استفاده شده بعد از گذشت چندین سال شفاف و سالم بمانند تا بتوانید تا سال ها از شیشه بالکن خود استفاده کنید.

4)عدم آسیب رساندن و جراحت در هنگام شکسته شدن شیشه

استفاده از شیشه سکوریت یا شیشه لمینت در ساخت بالکن شیشه ای با وجود مقاومت بسیار بالایی که دارد،باعث میشود در صورت شکستن،شیشه به قطعات ریز مربعی و صاف در بیاید و به دلیل این که پس از شکستن هیچ گونه برندگی ندارد عملا از جراحات و آسیب جسمی جلوگیری میکند.

اگر در شیشه بالکن از شیشه لمینت استفاده شود در صورت وارد شدن ضربه بسیار شدید به شیشه لمینت،شیشه شکسته نمیشود و فقط شیشه ترک های ریز بر میدارد.

در هر صورت به دلیل استفاده از شیشه های مناسب و با کیفیت این گونه شیشه ها هیچ نوع آسیب و جراحتی به افراد وارد نمیکند.

شرکت پرشین بالکن با تیم تخصصی و سابقه درخشان ده ساله در صنعت شیشه بالکن،نرده شیشه ای و کابین دوش همواره در جهت رضایت کامل کاربران خود گام برداشته.

جهت هرگونه سوال و دریافت مشاوره رایگان میتوانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

"ارسال نظر"

پاسخ به

پیام ها برای دفعات بعدی ذخیره میشوند

ارتباط مطمئن تر در واتساپ

تماس با کارشناس

0912 204 6802

اینستاگرام واتساپ